Kurumsal

DenemeFirma Adı / Ticari Ünvanı : ÜNALTİN İNŞ.NAK.TAAH.GIDA TURZ.VE TİC.LTD.ŞTİ

Firma İletişim ve Adres Bilgileri : SIRRIPAŞA MH. İSTİKLAL CAD. NO:216 DERİNCE/KOCAELİ

Kısa Özgeçmiş (Firma sahibi) : ÜNALTIN TİCARET; 1997 yılında Mümin ÜNAL’ın önderliğinde 3 ortaklı olarak kurulmuş ve İsmet Paşa Stadyumu yanında 250 metrekare alan içerisinde ticarete başlamıştır. 1999 yılında Sırrıpaşa Mahallesi Bahar Caddesinde ikinci şubesini açan Mümin ÜNAL, aynı yıl ortaklıktan ayrılarak birinci şubesini kapatmış ve 2000 yılında şu anki mevcut yeri faaliyete geçirmiştir. 2002 yılında halen faaliyet gösterdiği 2000 metrekare alanı satın alarak inşaat malzemeleri deposu ve dört katlı hizmet binası inşa etmiştir.

Şirketimiz; 2015 yılında Başiskele (Kullar) Karadenizliler Mahallesinde de 2500 metrekare alanda ikinci şubesini açarak, müşterilerine sunmuş olduğu hizmet kalitesini ve kapasitesini arttırmıştır.

Kuruluş yıllarında sadece demir çimento gibi kaba inşaat malzemeleri satan şirketimiz; ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek, TEMELDEN ÇATIYA KADAR; Kaba İnşaat Malzemeleri, Duvar Ekipmanları, Isı ve Su Yalıtımı, Alçı ve Alçı Ürünleri, Boya Çeşitleri, Çatı Ekipmanları, Dekorasyon Malzemeleri, Nalburiye Malzemeleri v.b. satış ve uygulama işlerini gerçekleştirmektedir.

Şirket merkezimiz Derince'de olmasına rağmen,  Türkiye'nin her bölgesine toptan inşaat ve yapı malzemeleri satışı ve sevkiyatı yapılmaktadır. Toptan satışlarımızın yanında müşterilerimizin her türlü inşaat ve yapı malzemeleri konusundaki isteklerini karşılayacak şekilde perakende satışlar da yapılmaktadır.

ÜNALTIN İNŞAAT VE YAPI MALZEKELERİ LTD. ŞTİ. müşterilerine daha iyi hizmet vermenin gayreti içindedir. Buna paralel olarak; araç parkına, ürün yelpazesine,  eğitimli ve kaliteli personel istihdamına kadar sürekli kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Ünaltın İnşaat ve Yapı Malzemeleri, genç ve güçlü organizasyon yapısıyla, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini, kısa zamanda malzeme ve hizmet teslimini kendine ilke edinmiş bir anlayış içerisinde inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

 ÜNALTIN İNŞAAT VE YAPI MALZEKELERİ LTD. ŞTİ. ISO -9001 kalite sistem belgesine sahip sektörün öncü kuruluşlarından biridir.

İsmail YILDIZ

Muhasebe

Hülya KIYMAZ

Muhasebe

Muhammet ORAKÇI

Pazarlama ve Satış Sorumlusu


Mehmet YILDIZ

Pazarlama ve Satış Sorumlusu

Sercan IŞIK

Pazarlama ve Satış Sorumlusu

Ömer GÜRKAN

Pazarlama ve Satış Sorumlusu


Y.Emrah ASLAN

Satış Sorumlusu

Osman KOCAMAN

Satın Alma Sorumlusu

Sefa ESENTÜRK

Depo Sevkiyat Sorumlusu